O nás

Poznáte to. V dnešnej dobe potrebuje byť každé podnikanie podporené dobrou reklamou.
Vybrať si správneho partnera, ktorý pre Vás zabezpečí vždy ten najlepší servis z oblasti marketingovej komunikácie a reklamy je veľmi dôležité.
Vitajte na našich stránkach. Sme fullservisová reklamná agentúra s dlhoročnou praxou v tejto oblasti. Spokojný klient je pre nás cieľom, ale aj hodnotením našej práce. Snaha uspokojiť potreby aj toho najnáročnejšieho zákazníka neznamená pre nás len prázdnu frázu. Uvedomujeme si, že každý klient, ktorý sa k nám opakovane a rád vracia, posúva našu firmu dopredu.
Kladieme dôraz na osobný prístup a dokonale spoznanie potrieb jednotlivých zákazníkov tak, aby sme vedeli vždy navrhnúť najefektívnejší spôsob komunikácie, alebo prezentácie. Naša webstránka Vám v krátkosti predstaví reklamnú agentúru VANOKU, jej činnosť, portfólio prác a referencie spokojných klientov.
Vanoku, s.r.o. je klasickou fullservisovou reklamnou agentúrou. V našej činnosti kladieme dôraz na grafické návrhy a printy. Skúsenosti však máme aj s prípravou rozsiahlych kampaní. Náplňou našej práce je poskytovanie marketingových služieb v oblasti reklamy; napomáhanie klientovi pri plánovaní, príprave, realizácií a hodnotení všetkých reklamných projektov alebo ich častí. Mladý, ale skúsený kolektív našej agentúry je vždy pripravený pomôcť Vám s prezentáciou Vášho podnikania.
S dôverou sa môžete na nás obrátiť a my Vás nesklameme.